mir se vini te zemra
  mp3 shqip 2009
 

Gazi Buqja dhe Linda - Un jam plus e ti minus

Gazi Buqja Dhe Linda - Qka kam ba per ty

Gazi Buqja Dhe Linda - Tallava Mix 2009

Gazi Buqja Dhe Linda - Potpuri

Gazi Buqja Dhe Linda - Pot vjen era kredit

Viola - 100 Thirje mi ke ba 

Viola - Te lutem me kupto

Viola - Do ti kallim fitilat e llames

Viola - E dua Djalin Shqipetar

Viola - Gurbeti

Viola - Nuk Besoj

Viola - Sikur ty nuk gjeta

Viola - Zdua Zdua

Viola - Ti nuk dashurohesh kur


Xheki - E Kujtoj Sonte At Nat


Xheki - Nese Me do

Xheki - Seshte e Mundur

Xheki - Mos e Prano

Xheki - Po keshtu e Paska Jeta

Xheki - Kur te Vdes Mos Qaj

Xheki - Kush Gaboi

Xheki - Sonte Po Loton Edhe Qielli

Besim Mahmuti - Ata dy sot Jan martu

Besim Mahmuti - Do te vritem Ja do te mbytem

E di se ti me Deshte.mp3 

Mallkuar Qoft.mp3 

Halil Bilalli - Sonte Dua Me u Pi 

Elita 5 - Kthehu te lutem E dashur

Mentor Kurtishi - Moj Tradhtare

Pse me Harove.mp3 

Sef Duraj - A je engjull moj

Sef Duraj - Mos Vajto

Sef Duraj Urime Martesen

Sef Duraj - Per ty

Sef Duraj - Pse esht Keshtu jeta

Mentor Kurtishi - Live Tallava

Mentor Kurtishi - Live Tallava 2

Mentor Kurtishi - Ma ke bo 8 me 2

Mentor Kurtishi - me fat me fat

Mentor Kurtishi - Me mungon

Mentor Kurtishi - Moj e mira diaspores

Mentor Kurtishi - Nata e kanes

Mentor Kurtishi - Nje lajm po e pres

Mentor Kurtishi - Oh shpirti im

Mentor Kurtishi - Pa ty

Mentor Kurtishi - Po digjem

Mentor Kurtishi - Pse me harove

Mentor Kurtishi - Pse Nuk vjen

Mentor Kurtishi - Qaj Sa tmujsh

Mentor Kurtishi - Tash per sugar free

Mentor Kurtishi - Von esht

Duli - Gjuha Shqipe

Duli - An e mban botes mbar

Duli - Loqka jem

Duli - Ndarja jon

Duli - Hajde shpirti Hajde zemra

Duli - Djem e qika

Duli - Ndoshta sehire

Duli - Spiet dashnia

Duli - Qikat e laznume

Duli - Qka met ba per me te fitue

Duli - llokum

Duli - Dashnia e par

Duli - Fjalet e Botes

Duli - Meso si te dashurosh

Duli - Mos provoko

Duli - Te deshta

Duli - Gabimisht u Ndam

Duli - Von esht per ty

Duli - Dashnia

Duli - Nuse po shkon

Duli - ft bekim kumanova ngajde defiTallava

_______

Duli - o Per Samirin Tash

Duli - Tallava Per Fadilin

Pandora - Live per Cegranin

Fahrije Zogaj - Tallava

Erkan Kumanova - Tallava

Xhevahirja - Tallava Per Prizren

Teuta Selimi - Tallava

Meda - Kur I Mbusha 20 Vjet

Meda & Bajrami - Tallava

Kadria - Tallava Per Besartin


Fahrija & Shkrutja - Tallava

Mimoza Shkodra - Tallava

Antigona Rustolli - Rushi I tanve

Antigona Rustolli - Kush Tka rejt

Elvana - Tallava Live
 
   
 
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden